UBEZPIECZENIE OC SAMOCHODU - Czerwiec 2017

Jeśli szukasz najtańszego ubezpieczenia OC(ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej) bądź autocasco, assistance, super assistance, nnw komunikacyjne czy też zieloną kartę sprawdź koniecznie ofertę ubezpieczeniową podaną poniżej i złóż wniosek. Nie przepłacaj wybierz tanie oc. Ranking najlepszych ubezpieczeń OC.

tanie oc

Sprawdź, który ubezpieczyciel ma Twoje najtańsze OC w czerwcu 2017r.

Kalkulator OC AC NNW umożliwi Ci porównanie składek ubezpieczenia samochodu 17 ubezpieczycieli oraz zakup online polisy z dodatkowym 15% rabatem lub zamówienie bezpłatnej rozmowy bezpośrednio z konsultantem ubezpieczyciela. Możesz również zapisać i wysłać ofertę na swój e-mail, aby do niej wrócić lub odnowić ją za rok jednym kliknięciem. Baner poniżej pozwala skorzystać z kalkulatora.
kalkulator

Ubezpieczenie w LINK4 z nawigacją NaviExpert na telefony z systemem Android

Kupując ubezpieczenie w LINK4 możesz otrzymać za darmo roczną 12-miesięczną licencję na nawigację NaviExpert na telefony z systemem Android, o wartości 99zł. Nawigacja NaviExpert prowadzi Cię zawsze optymalną trasą, omijającą korki i uwzględniającą nowe inwestycje oraz trwające remonty. Dzięki temu skracasz swoją podróż, a czas, który zdobywasz możesz przeznaczyć na to, co naprawdę ważne!. Dzięki NaviExpert podróżujesz bezpiecznie, bo z wyprzedzeniem jesteś informowany o sytuacji na drodze - obowiązujących ograniczeniach prędkości, niebezpiecznych miejscach, wypadkach oraz miejscach, w których należy zwolnić. W promocji może wziąć udział każdy, kto kupił (i opłacił) polisę komunikacyjną w LINK4 od dnia 22.06.2015. Aby otrzymać bezpłatną 12 miesięczną licencję NaviExpert, a następnie z niej korzystać, niezbędne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie przez NaviExpert danych dotyczących stylu jazdy tj. pozycji GPS, kierunku i prędkości jazdy oraz na udostępnianie Link4 przetwarzania w/w danych w celach związanych z badaniem wpływu stylu jazdy na ryzyko ubezpieczeniowe oraz w celach organizacji konkursu w zakresie bezpiecznej jazdy. Zgoda jest dobrowolna ale konieczna do skorzystania z promocji, odwołanie zgody jest możliwe w każdej chwili, jednak jej odwołanie w okresie promocji oznacza utratę prawa do korzystania z darmowej nawigacji.
link4


kalkulator